KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707335
nr 1570 7335
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo 1999. Olja på pannå, 32x29 cm, yttermått inklusive ram: 35x32 cm
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:51:16
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr